MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet

Sizin İçin Seçtik

AUDACIOUS LIPSTICK

Nars Audacious, yumuşak ve yapışıklık hissi vermeyen rujdur.Sınırlı sayıda üretilmiş parıltılı ambalaja sahip bu ruj, 70’lerin disko stilinden ilham almıştır. Dudaklara tek sürüşte saten bir görünüm verir. Dudakları nemlendirmek için E vitamini ile zenginleştirilmiştirve uzun süre kalıcıdır. İçeriğindeki Portulaca özü dudakların daha dolgun görünmesine yardımcı olur.

Hustle Allık Paleti - Sınırlı Üretim

Nars Hustle Cheek Palette, 2 allık ve 1 aydınlatıcı renginden oluşan palettir. Sınırlı üretimdir. İnce, ipeksi formülü, ağırlıksız bir dokunuşa sahiptir. Cilt üzerinde tüy gibi hafif bir etki bırakır ama zengin pigmentlidir.

Hustle Allık Paleti - Sınırlı Üretim 2

STUDIO 54 BRUSH SET

Nars Studio 54 Brush Set, lüks görünümlü dört makyaj fırçasından oluşan sınırlı sayıda settir. Sette: Allık fırçası, aydınlatıcı fırçası, far fırçası ve harmanlama/karıştırma fırçası yer alır. Fırçaların kılları sentetiktir. Fırçalar çok şık mavi pullu kılıf ile birlikte sunulmaktadır.

All Access Powermatte Likit Kalıcı Ruj Seti- Sınırlı Üretim

Nars All Access Powermatte Lip Pigment Set, sınırlı üretim likit ruj setidir. Set içerisinde, 3 adet orijinal boy powermatte ruj bulunmaktadır. Bu rujlar, tek uygulamada yoğun renk verir. Ultra-esnek, hissedilemeyecek kadar hafif yapıdadır. Dudağı adeta bir krema gibi bütünüyle kaplar ve çizgilere dolmaz. Dudakta ağırlık, yapışkanlık ve kalınlık yapmaz.

All Access Powermatte Likit Kalıcı Ruj Seti- Sınırlı Üretim 4

STUDIO 54 DOLCE VITA CRACKER

Nars Studio 54 Dolce Vita Cracker, mini allık ve mini kalem rujdan oluşuyor. Markanın ikonik Dolce Vita allığı ve kalem ruju, bu sınırlı üretim sette yer alıyor. Sette yer alan ürünler; mini boy Dolce Vita allık (3,5 GR) ve mini Dolce Vita kalem ruj (1,8 GR).

Newsletter