MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

DÜNYADAKİ SPF İÇEREN TEK GÜNEŞ MAKYAJ SERİSİ!

Evet, bu doğru; dünyadaki ilk ve tek güneş makyaj serisi Shiseido’ya ait. Bu serideki likit, kompakt ve stik fondötenler cildi kusursuz gösterirken aynı zamanda güneşin zararlı ışınlarından da koruyorlar. Suya, yağa, tere karşı saatler boyunca yapısını ve rengini muhafaza ediyorlar. Hem mükemmel makyaj hem de mükemmel güneş koruma etkisini bir araya getiriyorlar. Asla sivilceye sebep olmuyorlar! Tüm cilt tipleri rahatlıkla kullanabilir.Güneş altında mükemmel görünüm
Fondötenler aynı zamanda, cildi gün içindeki kuruluktan korumak üzere özel geliştirilen Hydro-Restoring FX Complex içeriyor. Yani güneş altında fondöten nasıl olur? Cildimi kurutur mu? Ya da Yağlandırır mı? Bir süre sonra akar mı? diye soranlar için diyebiliriz ki; likit, stik ve kompakt yapıdaki bu fondötenler cildi kurutmadığı gibi asla yağlandırmazlar da. İkinci bir ten gibi cildi sararak doğal ve pürüzsüz bir görünüm verirler. 

SuperVeil-UV 360™ teknolojisi sayesinde, cilde bir örtü gibi eşit bir şekilde yayılan fondötenler tasarlandı. Bu fondötenler harika doğallıkta bir bitişle birlikte UV ışınlarına karşı yüksek koruma sağlıyorlar. Bu fondötenleri sadece yazın, tatilde değil; yaz ve kış, günün herhangi bir diliminde ve herhangi bir yerde kullanabilirsiniz.

Fondöten çeşitleri neler?

Hızlı rötuşlar için mükemmel!

Shiseido Sun Protection Compact Foundation SPF30, UVA/UVB ışınlarına karşı mücadele eden pudra fondötendir. Cilt üzerinde mat bitişle ipeksi bir doku yaratır. Yağlı, karma ve normal ciltlere önerilir.

Yaşlanmaya karşı etkili özel 'SuperVeil-UV 360TM' ve 'ProfenseCELTM teknolojisine sahiptir. UV ışınları ve kuruluk gibi dış etkenlerden kaynaklanan hasarlardan cildi etkili şekilde korur. Suya ve yağa karşı dayanıklıdır. Islak ve kuru kullanılabilir. Seyahatlarde, havuz ve deniz kenarında, arabada istenilen her yerde pratik şekilde kullanılabilir.

Yüksek kapatıcılık!

Shiseido Sun Protection Stick Foundation SPF30, kremsi dokusu ile cilt üzerinde nemli ve parlak bir bitiş sağlar. Cilt üzerinde eşit şekilde yayılır. Kapatıcılığı yüksektir. Hızlı ve kolay uygulama için ideal! Tüm yüzün tamamına ya da lokal olarak ihtiyaç duyuldukça uygulanabilir. Karma, normal ve kuru ciltlilere önerilir.

Yaşlanmaya karşı etkili özel 'SuperVeil-UV 360TM' teknolojisi ve 'ProfenseCELTM' teknolojisine sahiptir. Suya ve yağa karşı dayanıklıdır.Çok ince yapıda!

Shiseido Sun Protection Liquid Foundation SPF30, saatler süren kalıcılık, kusursuz ve ışıltılı bir bitiş sağlar. Cilde doğal bir görünüm verir. Özellikle kuru ve kuruya dönük ciltlere önerilir ama tüm cilt tipleri rahatlıkla kullanabilir. Çok ince yapıdadır. Hafif yapısıyla ciltte asla ağırlık yapmaz. 

Ultimate Cleansing Oil ile temizle!
Suya dayanıklı güneş kremlerinin ve güneş makyajının ciltten kolayca çıkmasını sağlayan temizleyici yağdır. Yüz ve vücutta kullanılabilir. Bu yağ ile tüm makyajın ve kirin cildinizden kolaylıkla akıp gittiğini göreceksiniz!

GÜNEŞ KORUYUCULU MAKYAJ ÜRÜNLERİNE DAİR HER ŞEY!

GÜNEŞİ KANDIR BRONZ GÖRÜN!

DOĞRU GÜNEŞ KORUMA ÜRÜNLERİNİ NASIL SEÇERİM? 

GÜNEŞTEN KORUNURKEN EN SIK YAPILAN 5 HATA!

GÜNEŞE KARŞI BİLİNÇLENME REHBERİ!


Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter