MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet

NARS

Exclusive Ruj – Yeni Formüllü

EXCLUSIVE LIPSTICK – NEW FORMULA

Dudaklara mat veya saten bitişli bir görünüm veren yeni formüllü ruj serisidir. Uzun süre kalıcıdır. Tek bir dokunuşla kremsi, yoğun bir renk sağlar. Hafif formülü yumuşak ve kolay bir uygulama sağlar. Nemlendiricilerin ve antioksidanların patentli karışımı, dudakları nemlendirir, besler ve korur. İçeriğindeki Moringa ve Passion Fruit Seed Oils'in karışımı, renk canlılığını artırır.

NARS

Yeni Formüllü Ruj- Mat Bitişli

MATTE LIPSTICK (NEW FORMULA)

Dudaklara mat bir görünüm veren yeni formüllü rujdur. Uzun süre kalıcıdır ve tam kapatıcılık sağlayan bir görünüm verir. Tek bir dokunuşla kremsi, yoğun bir renk sağlar. Hafif formülü yumuşak ve kolay bir uygulama sağlar. Nemlendiricilerin ve antioksidanların patentli karışımı, dudakları nemlendirir, besler ve korur. İçeriğindeki Moringa ve Passion Fruit Seed Oils'in karışımı, renk canlılığını artırır.

NARS

Yeni Formüllü Saydam Ruj- Şeffaf Bitişli

SHEER LIPSTICK (NEW FORMULA)

Dudaklara yarı saydam şeffaf bir görünüm veren yeni formüllü rujdur. Hafif formülü yumuşak ve kolay bir uygulama sağlar. Nemlendiricilerin ve antioksidanların patentli karışımı, dudakları nemlendirir, besler ve korur. İçeriğindeki Moringa ve Passion Fruit Seed Oils'in karışımı, renk canlılığını artırır. Dudaklara şeffaf, uzun süre kalıcı renk ve ince bir parlaklık sağlar.