MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

YASEMİN ÖZİLHAN FAVORİ PEELING’İNİ AÇIKLADI

Cemiyet hayatının en güzel kadınlarından biri olan Yasemin Özilhan, güzellik sırlarından birini Instagram’da açıkladı: Shiseido Waso Tofu içeren peeling.

08 Eylül 2020 Salı

YASEMİN ÖZİLHAN FAVORİ PEELING’İNİ AÇIKLADI
Yasemin Özilhan, cildiyle ilgili kendisine çok sorulan bir soruya sosyal medyada video yayınlayarak yanıt verdi. Bu videoda en önemli cilt bakım sırrı olarak Shiseido Waso serisinin Tofu içeren peeling’ini kullandığını söyledi. 

“Cildime ne kullandığım çok soruluyor. Haftada bir evde peeling yapıyorum. Tofu içeren Shiseido Waso Soft Cushy Polisher’i çok sevdim, onu kullanıyorum.

Peeling ürününü en çok sabah uyanınca temizlediğim kuru cilde uygulamayı tercih ediyorum. Ürünü elimle yüzüme dağıtıp 2-3 dakika masaj yapıp sonra duruluyorum.”


Evet; çok güzel, pürüzsüz bir cilde sahip olan Yasemin Hanım’ın favori peeling ürünü Shiseido Waso serisinden Tofu içeren peeling. Siz de bu ürünü kullanırsanız, cilt problemleriniz azalır. Ölü hücreler temizlenir, tıkalı gözenekler açılır. Donuk, yorgun cildiniz varsa canlanır. Taze, berrak ve bebeksi bir cilt ortaya çıkar.

Unutmayın, peeling ürünleri cilt bakımının olmazsa olmazıdır. Shiseido Waso Soft Cushy Polisher ise her kadının bakım ritüeline dahil etmesi gereken müthiş bir ürün.

Konuyla ilgili öne çıkan diğer haberler:

TOFU İÇEREN PEELING İLE HAYALİNİZDEKİ CİLDE KAVUŞUN

RACHEL ARAZ'IN FAVORİ PEELING ÜRÜNÜ: WASO SOFT CUSHY POLISHER


Renlerle Oynayın
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter