MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

ÜNLÜLERİN YENİ KEŞFİ MASKEYİ BİLİYOR MUSUNUZ?

Uçakta bile maske yaparak ciltlerine her fırsatta iyi bakmaya çalışan ünlülerin yeni favorisi sıkılaştırıcı maskeyi yakından tanıyalım mı?

17 Ağustos 2019 Cumartesi

ÜNLÜLERİN YENİ KEŞFİ MASKEYİ BİLİYOR MUSUNUZ?
Maria Menounos, Adriana Lima, Lily Aldridge, Bella Hadid, Chrissy Teigen gibi birçok ünlü model ve oyuncu, güzellik sırlarını gizlemiyorlar ve cilt bakım maskeli selfie’lerini bol bol sosyal medya hesaplarında paylaşıyorlar. Biz de görüyoruz ki; bu güzel kadınlar her fırsatta ciltlerine maske yapıyorlar.

Bu maskelerden biri de: Shiseido Firming Massage Mask. 

Ünlüler neden Shiseido Firming Massage Mask’ı kullanıyor?

1) Bu maske, olağanüstü nemlendirici özellik taşıyan cildi sıkılaştırıcı maskedir. İlk uygulamada cildinizdeki farkı görürsünüz.


2) Cilde masaj yaparak ona sıra dışı bir canlılık katar.,

3) Cildi nemlendirip dokusunu yenilerken daha yumuşak, daha esnek ve her zamankinden çok daha fazla ışıldayan bir görünüm sağlar. 

4) Yaşlanma karşıtı sıkılaştırıcı maske, masaj esnasında eriyen bakım granülleri ile ciltte çok hafif peeling etkisi yaparak cildin yüzeyini pürüzsüzleştirir.

5) Anında aydınlık, yumuşaklık ve yoğun nem verirken düzenli kullanımda cildin sıkılığını, esnekliğini ve gençliğini arttırır. Bu 5 önemli özelliğinden dolayı ünlü yıldızların gözdesi olan Shiseido Firming Massage Mask’ı sizde haftada 1-2 defa kullanarak cildinizde fark yaratabilirsiniz.
Renlerle Oynayın
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter