MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

RACHEL ARAZ’IN FAVORİ PEELING ÜRÜNÜ: WASO SOFT CUSHY POLISHER

Shiseido'nun doğal içerikli Waso serisi ünlü blogger Rachel Araz'ın da radarına girdi ve bu serinin Tofu içeren peeling ürünü kendisinin favorisi çoktan oldu bile!

19 Mayıs 2020 Salı

RACHEL ARAZ’IN FAVORİ PEELING ÜRÜNÜ: WASO SOFT CUSHY POLISHER
 "Shiseido'nun geleneksel Japon mutfağından esinlenilerek oluşturulmuş Waso serisi; onlarca ürün kullanmaktan sıkılan, kendini bu tip ürünler kullanmak için henüz genç bulan ama her sabah yüzünde oluşmuş bir çizgi var mı diye aynı karşısına dikilen, her yaştan herkesin kullanabileceği nefis bir seri" diyor Rachel, Waso için.

Paraben, alkol, mineral yağlar, sabun içermiyor
Waso'yu bu kadar özel yapan şeyler arasında paraben, mineral yağlar, alkol ve sabun gibi maddeler içermemesi de var tabii... 

Tofu özleri içeren peeling ürünü bir harika!
Rachel'in bu seri içerisinde ilk dikkatini çeken Tofu özlü Soft Cushy Polisher olmuş. Neden diye sorarsanız, cevabı şu:

"Taze, pürüzsüz, parlak ve en önemlisi öpülesi bir ten yaratıyor!" Evet, bu ürünün anahtar kelimeleri bunlar.

Siz de Rachel Araz gibi bu ürünü kullanırsanız cilt problemlerinizin görünümünde azalma olur. Ölü hücreler temizlenir, tıkalı gözenekler açılır. Donuk, yorgun cildiniz varsa canlanır. Taze, berrak bir cilt ortaya çıkar. 


Püf noktası: Cildinizi temizledikten sonra peeling'ten vişne tanesi kadar alın ve göz çevresine temas ettirmeden küçük dairesel hareketlerle masaj yaparak yüzünüze uygulayın. Sonra soğuk veya ılık suyla durulayın. Haftada 1-2 kez kullanılması tavsiye edilir.
Renlerle Oynayın
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter