MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

BURCU ESMERSOY’UN VAZGEÇİLMEZİ: SHISEIDO BB KREM

Burcu Esmersoy’un kusursuz güzelliğinin sırlarından birini açıklıyoruz: Shiseido BB Krem. Esmersoy’un en sevdiği BB kremin özelliklerini yazdık. 

10 Ekim 2017 Salı

BURCU ESMERSOY’UN VAZGEÇİLMEZİ: SHISEIDO BB KREM
Pürüzsüz bir cilt, sağlıklı ve aydınlık bir cilt tonu ve kadife gibi yumuşacık bir görünüm... Söyleyin, hangi kadın böyle mükemmel bir cilde sahip olmaz istemez?

Burcu Esmersoy’dan nihayet cildinin güzellik sırrını öğrendik: Shiseido Perfect Hydrating BB Cream. Yani cilde mükemmel nem veren BB krem. Siz de Burcu Esmersoy’un güzellik sırrına sahip olmak istemez misiniz?


Gündüz makyajı için tek başına yeter!
Bu BB kremin o kadar çok marifeti var ki, kullanmaya başladığınız ilk anda farkı hissediyorsunuz. Cildi nemlendiriyor ve SPF35 ile UV ışınlarının zararlarına karşı etkili koruma sağlıyor. Gözenekleri gizleyip cilt pürüzlerinin görünümünü en aza indirirken, cilde sağlıklı bir ışıltı veriyor.

Makyajsızken de makyajlıymış gibi canlı ve taze görünüyorsunuz! Üstüne fondöten sürmenize gerek bile kalmıyor. Gündüz makyajı için en sevdiğimiz görünüm! Sür ve çık! 

Üstelik yağsız dokusu ile hafif ve rahat bir his bırakıyor.


Burcu Esmersoy bu kremin Medium rengini kullanıyor. İşte, güzelliğiyle baş döndüren Burcu Esmersoy’un Instagram'da da paylaştığı güzellik sırlarından en birincisi!

3 rengi var: Light, Medium, Dark
Shiseido BB Cream'in her cilt tipine uygun 3 rengi var. Açık tenliler için 'Light' rengi, orta ve buğday renk tenliler için 'Medium', esmer ve bronz tenliler için 'Dark' rengi bulunuyor.


Renlerle Oynayın
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter