MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

2017 KIŞININ TEN MAKYAJI TRENDLERİ

Kışın buz gibi soğuğu makyaj trendlerinden bizi uzaklaştırabilir mi? Elbette hayır! Güzellik dünyası 4 mevsim bizi bekliyor! E hadi o zaman, 2017 kışının ten makyajında öne çıkan trendlere bakalım...

07 Şubat 2017 Salı

Kadın olmak çok eğlenceli! Sizce? Renkler, dokular, ışıltılar... Her şey bizim için! 2017 kışında bizi neler bekliyor, ten makyajında öne çıkanlar neler? İşte, radarımıza giren trendler karşınızda.

Parlak yüz

2016 Sonbahar saç trendlerindeki geriye taranmış ıslak görünümü hatırlıyor musunuz? Şimdi, ıslak saçları aynı zamanda parlak yüzlerle görmeye hazır olun. Yaz güneşinin kazandırdığı tüm D vitamini parlaklığını gösterme zamanı! 

Likit aydınlatıcılar, bu görünümü ortaya çıkarmak için yeterli. Nars Illuminator Hot Sand (gold ışıltılı), Copacabana (gümüş ışıltılı) ve Orgasm’ı (şeftali pembe) yüzünüzün her yerinde ıslak ve parlak görünüm vermek için kullanabilirsiniz. 

Doğallık

Doğal güzellik, son moda şovlarında moda markalarını aktif olarak teşvik eden şeylerden biriydi. Doğal ama kusursuz ten... Fakat böyle bir efekti elde etmenin çok kolay olduğunu düşünmeyin. Kapatıcı bir ürün kullanılmadığı takdirde tüm cilt kusurları açığa çıkar. Bu eğilimi takip etmeye karar verirseniz, cildinize sonuna kadar bakmanız gerekir. İyi cilt, iyi makyaj demektir. Doğal görünüm, makyajın tamamen eksikliği anlamına gelmez çünkü. Renkli nemlendirici, BB krem ve kapatıcı kullanabilirsiniz. 

Nars Pure Radiant Tinted (aydınlık bitişli), Velvet Matte Skin Tint (mat bitişli) renkli nemlendiricileri, Shiseido BB krem ve Nars Radiant Creamy Concealer kapatıcıyı yüzünüze eşsiz bir pürüzsüz ve doğallık vermek için kullanabilirsiniz.

Nefes alan ciltler

Strobing veya kontür... Yabancı makyaj artistleri bunları 2017’de biraz geri planda bırakacağımızı söylüyor. Cildi, cesur gözlerle veya cesur dudaklarla eşleştireceğiz. 

Cesur derken? Koyu ve iddialı... Nars Audacious Liv ve Ingrid ile koyu dudaklarınız bulunduğunuz ortama imza atacak.

Tatlı pembe

Dior, Pucci ve Isabel Marant'taki pembe gölge 2017 makyaj trendlerine de ilham verdi. Bu rengi, yanaklarınızda özgürce kullanabilirsiniz. Bebeksi, yumuşak ve sağlıklı bir görünüm için... Pembe, çıplak bir yüze tazelik katar. 

Nars Orgasm ve Dolce Vita.. Pembeyi yücelten allıklar

Monokrom

Golden Globe 2017’de de gördük ki, monokrom makyaj bu seneye imzasını atacak. Monokrom makyajın püf noktası, aynı rengin farklı tonlarını gözlerde, yanaklarda ve dudaklarda kullanmaktan geçiyor. Gözlerde veya dudaklarda kullandığınız rengi yanaklarınızda da kullanın. Kırmızı halıdaki Emily Ratajkowski’nin turuncu tonlarındaki monokrom makyajını hatırlayın!

Monokrom makyajı pembe, turuncu, kırmızı tonlarıyla yapabilirsiniz. Örnek mi? Nars Persia turuncu far, Nars Audacious Catherine somon rengi ruj ve Nars Taj Mahal kiremit rengi allık.
2017 KIŞININ TEN MAKYAJI TRENDLERİ
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter