Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN

PENHALIGON'S PARFÜM ALIMINA ÖZEL TASARIM FULAR HEDİYENİZ

Sonbaharın en zarif kampanyası! En güzel ve özel kokuların markası Penhaligon’s parfüm alışverişinize özel tasarım fular hediyeniz. 1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerlidir.

Saffet Emre Tonguç Penhaligon's Constantinople'ye özel tasarlanmış fular hikayesini anlatıyor. Fularınız size özel olarak paketlenerek elinize ulaşır.

ALIŞVERİŞE BAŞLAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

1.PENHALIGON'S TRADE ROUTES CONSTANTINOPLE
Penhaligon’s Constantinople, markanın Trade Routes koleksiyonuna aittir. Bu koleksiyon, mistik ve uzak topraklara yolculuk, çay, baharat, ipek, inci, rom, egzotik içeriklerden ilham alır. Constantinople ilhamını, Avrupa ve Asya kıtalarını bağlayan bir köprü konumunda olan, Karadeniz ile Ege'nin mavi denizlerinin tam ortasında yer alan Konstantinopolis/İstanbul’dan alıyor. 

2.PENHALIGON'S TRADE ROUTES HALFETI LEATHER
Penhaligon’s Halfeti Leather, markanın Trade Routes koleksiyonuna ait parfümlerinden biri. Parfüm ilhamını değerli ipekler ve güzel işlemeli kumaşlardan alıyor. Parfümün belli başlı notalarını  bergamot, erik, yeşil ve turunçgil akorları, siyah gül (Urfa Halfeti’den), yasemin, lavanta, kakule, kimyon, menekşe, tarçın, ud, paçuli, sedir ağacı oluşturuyor.

3.PENHALIGON'S TRADE ROUTES BABYLON
Penhaligon’s Babylon, markanın Trade Routes koleksiyonuna ait özel bir parfüm. Trade Routes koleksiyonu mistik ve uzak topraklara yapılan yolculuklardan, çay, baharat, ipek, inci, rom, egzotik içeriklerden ilham alıyor. Babylon da Trade Routes koleksiyonunun gizemli topraklara yapılan yolculuklarını anlatıyor. 


4.PENHALIGON'S TRADE ROUTES CAIRO
Penhaligon’s Cairo EDP, markanın Trade Routes koleksiyonuna ait parfümlerinden biri. Parfüm ilhamını değerli ipekler ve güzel işlemeli kumaşlardan alır. Trade Routes serisinin ilham kaynağı zaten ticari yollardır. Cairo’nun  güçlü ve şehvetli kokusu ilhamını Kahire üzerinde yükselen güneş ve sıcak safran baharatından alır. 

KAMPANYA KURALLARI
Kampanya, başka kampanya ve indirimlerle asla birleştirilemez.
Kampanya stoklarla sınırlıdır.
Makyaj Trendi, kampanyayı tarihinden önce bitirme hakkını saklı tutar.

DİĞER KAMPANYALAR

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ