Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
SİVİLCEYE SEBEP OLMAYAN GÜNEŞ KORUYUCU İNCE KREMLER HANGİLERİ?
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler
WASO SHIKULIME COLOR CONTROL OIL-FREE MOISTURIZER SPF30
SHISEIDO
Cildi Yağlandırmadan Renk Eşitleyen Nemlendirici – Tüm Ciltler
1.950,00 TL
URBAN ENVIRONMENT AGE DEFENSE OIL-FREE SPF30
SHISEIDO
Cildi UV Işınlarına Karşı Koruyan & Yaşlanma Karşıtı Günlük Güneş Kremi SPF30 - Yağsız
2.150,00 TL
BENEFIANCE WRINKLE SMOOTHING DAY CREAM SPF25
SHISEIDO
Kırışıklık Önleyici Yoğun Gündüz Kremi SPF25
4.750,00 TL

Sivilceler

SİVİLCEYE SEBEP OLMAYAN GÜNEŞ KORUYUCU İNCE KREMLER HANGİLERİ?

 • Haziran 27, 2020

Yağlı ve sivilce yapan cildinize sürmek isteyeceğiniz son ürün herhalde bir güneş kremidir. Ama müjdeyi verelim, son yıllarda üretilen güneş kremi ve SPF içeren kremler artık yağlı ve yoğun değil. Dolayısıyla cildinize ağır, fazla gelmesi ve siyah nokta, sivilcelere sebep olması da söz konusu değil. En azından bir kısmının. Çünkü -talebe göre- özellikle vücut için üretilen güneş koruyuculu kremler arasında yoğun ve kalın dokulu olanlar elbette var. Ama yüz için olan kremler arasında daha hafif ve daha ince olanları seçmek mümkün. 

Neden güneş koruyuculu krem kullanmalıyız?

 

Çok basit: Çünkü güneş ışınları cilde zarar veriyor. Güneş kremini her gün kullanmak sizi erken yaşlanmadan ve cilt kanserinden koruyacaktır. Güneş kremi her gün kullanılması gereken bir üründür. UVA ışınları araba pencerelerinden bile geçer ve cildinize işler. Etkiyi azaltmak için SPF değeri en az 15 olan ürünler tercih etmeniz gerekir. Ancak bu kremlerin cildinizde ağırlık yapmaması için yoğun dokulu losyonlardan kaçının. İnce yapılı bir kremi gerek tek başına gerekse makyaj altı olarak da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Güneş kremi yerine SPF içeren nemlendiricileri de deneyebilirsiniz. Böylece, günlük nemlendirici ihtiyacınızı giderirken güneşten de korunmuş olursunuz.

Güneşten koruyucu ince ve hafif dokulu, sivilce yapmayan güneş kremi önerilerimiz:

Shiseido  Urban Environment  Age  Defense  Oil –Free  SPF30 , UV ışınlarına ve çevre kirliliğine karşı etkili bir koruma isteyen, şehir hayatında yaşayan herkes için uygun güneş koruyucudur. Yaşlanma karşıtı, yağsız, hafif, günlük güneş kremi şehir hayatı için ideal olarak formüle edilmiştir. UV ışınları, kuruluk ve hava kirliliği dahil olmak üzere dış saldırganlara karşı olağanüstü koruma ve nemlendirme sağlar. UV ışınlarını cilt için zararlı etkilerinden, yaşlanma önleyici yararlı etkilere dönüştürür. Ciltle kusursuz şekilde bütünleşir ve beyaz iz bırakmaz. Tüy kadar hafif dokusu sayesinde makyaj altına kullanılabilir. Sadece bir güneş kremi değil, güneş enerjisiyle çalışan cilt bakımıdır. Tüm cilt tipleri ve tonlarına uygundur.

 

 

Shiseido  Benefiance  Wrinkle  Smoothing  Day  Cream SPF25 , Cildi genç ve ışıltılı bir görünüme kavuşturmak için anti-aging bakımda daha hızlı sonuç veren ReNeura Teknolojisi+ ile üretilmiştir. ReNeura Teknolojisi+ cildin zamanla etkisi azalan duyusal reseptörlerini yeniden uyandırır ve cildin kendi onarım sürecini hızlandırarak bakım ürünlerine daha verimli bir şekilde cevap vermesini sağlar. Bu gündüz kremi, sadece 2 haftada gözle görülür bir şekilde kırışıklıkları azaltır, kuruluktan kaynaklı çizgileri yumuşatır ve cilde nem verir.Paraben ve mineral yağlar içermez. Komodojenik ve alerjik değildir. Hassas, alerjik ve kuru ciltler için uygundur.

 

Shiseido Waso Shikulime  Color Control  Oil –Free  Moisturizer  SPF30 , 3’ü 1 arada nemlendirme, renk eşitleme ve koruma için cilt tonunuza uyum sağlayan yağsız, renkli nemlendiricidir. Tüm ciltler için uygundur. Kuru ciltliler altına nemlendirici uygulayabilir. Kusurları pürüzsüzleştirir. SPF30 ile UV ışınlarına karşı korur. Gelecekteki cilt problemlerini önlemek için bariyer işlevini onarır. Aşırı parlamayı önler ve cildin gün boyu mükemmel görünmesini sağlar. 

 

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ