Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
GÜNEŞ SONRASI CİLT BAKIMI NASIL OLMALI?
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler
PERFECT CLEANSING OIL
SHISEIDO
Makyaj Temizleyici Yağ
2.200,00 TL
ULTIMUNE POWER INFUSING CONCENTRATE - 75ML
SHISEIDO
Cildin Savunmasını Güçlendiren Konsantre
6.250,00 TL
ULTIMUNE DOUBLE POWER SET
SHISEIDO
Ultimune Double Power Set – İkili Ultimune Set
10.900,00 TL 8.720,00 TL
ULTIMUNE & REFILL ULTIMUNE DUO
SHISEIDO
Cildin Savunmasını Güçlendiren Konsantre & Refill İkilisi
12.500,00 TL 11.750,00 TL
WASO YUZU-C BEAUTY SLEEPING MASK
SHISEIDO
Nemlendirici Gece Güzellik Maskesi
2.100,00 TL

Cilt Bakım

GÜNEŞ SONRASI CİLT BAKIMI NASIL OLMALI?

 • Temmuz 03, 2020

Güneş sonrasında cilt oldukça hassas ve tahriş olmaya yatkındır. Bu nedenle güneşe çıkarken olduğu gibi güneş sonrasında da uygun ürünler kullanarak cilde kaybettiği nemi kazandırmanın yanında besleyip, güçlendirmek gerekir. Eğer cildimize kaybettiği nemi ve vitaminleri geri kazandırmak için bir cildi şeyler yapmazsak, cildimiz daha hızlı yaşlanır.

Güneş sonrası yorulan ve yıpranan cildinize nasıl bir bakım yapmalısınız? Hangi ürünleri kullanmalısınız? Yaz döneminde denizden, havuzdan, güneşten ve sıcaktan etkilenen cildinize neler yapmanız gerektiğini detaylı şekilde yazdık.

Güneş sonrası cilt bakımı nasıl olmalıÖNEMLİ: Vücut yağları yazın olmazsa olmazdır. Yağların yenileyici, antiaging etkili, besleyici ve güzelleştirici özelliklerinden vücudumuzun her yeri yararlanabilir. Özellikle yazın güneş sonrası... Bu yağları özellikle cildi kuru, kuruya yatkın, hassas ciltler ile matlık, donukluk sorunu yaşayanlar çok fazla tercih ediyor.

Güneş sonrası cilt bakımı için önemli 3 adım
 

Yüzünüzü temizleyin

 

Yüzünüzü güneş kremlerinden iyice arındırmalısınız yoksa sivilce gibi hiç istenmeyen misafirleriniz olabilir. Biliyorsunuz ki, güneş kremleri suya dayanıklı oldukları için iyi bir temizlikle anca ciltten çıkarlar. Önce Shiseido Perfect Cleansing Oil makyaj temizleme yağı ile masaj yapar gibi ovuşturarak ciltten kiri kaldırmalı, ardından su ile köpüren bir temizleyici ile yüzünüzü yıkayıp makyajdan tamamen kurtulmalısınız.

Güneş lekeleriyle savaşın

 

Yaz, deniz, kum, güzel fakat güneş görünce belirginleşen veya cildimizde oluşan o lekelere ne demeli? O zaman önlem almanın tam sırası. Sırasıyla bu 2 ürünü kullanırsanız, var olan lekeleriniz azalır ve yenilerinin de oluşmasını önlemiş olursunuz.
Eğer tatildeyseniz güneşlendikten sonra gece bakımınıza bu 2 ürünü dahil edin.
Eğer şehir hayatındaysanız gündüz de bu 2 bakımı uygulayabilirsiniz.

- Cildinizin bağışıklığını kuvvetlendiren ve kullandığınız ürünlerin etkisini arttıran Shiseido Ultimune ile cildiniz daha canlı ve berrak hale gelir.

 

Nem maskesi

 

Cildimiz geceleri biz uyurken kendini yeniler ve onarır. Gece kremleri, göz çevresi kremleri ve serumlar bu yüzden çok etkilidir. Cildin onarım ve yenilenme sürecine destek olurlar. Shiseido Waso Sleeping Mask, cildin maruz kaldığı dış etkenlerden kendini arındırmasını sağlayan, cildi derin bir uyku çekmiş gibi canlı gösteren, yüzden temizlenmesi gerekmeyen jel yapıda bir gece maskesidir. Geceleri cilde uygulanır ve sabaha kadar cildinize nüfuz eder. Ertesi güne canlı, nemli, iyi dinlenmiş ve ışıldayan bir ciltle başlamanızı sağlar.

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ