MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

İDDİA EDİYORUZ! BU VİDEOYU İZLEDİKTEN SONRA HEPİNİZ GÜNEŞ KORUMA KULLANACAKSINIZ!

Cildimiz en değerli hazinemiz, o bizim vitrinimiz! Ona çok iyi bakmalıyız. Bu videoyu izledikten sonra önce ufak çapta bir şok geçirip sonra cildiniz için savaşmaya başlayacaksınız, emin olun. Biz öyle yaptık çünkü!

25 Haziran 2020 Perşembe

Hepimiz iyi ve kusursuz bir ciltle doğarız ama çevresel faktörler, en önemlisi güneş yüzünden sağlıklı cildimizden –yaş aldıkça- ödünler veririz. Bunu önlemenin yolu ise basit: Yüksek koruma faktörlü güneş kremleri kullanmak. Hem de sadece yazın değil, kışın da yani 12 ay boyunca cildimizi korumalıyız. Çünkü güneşten gelen UV ışınları kapalı havalarda da yeryüzünden cildimize ulaşıyor ve cildimizi yakıyor. Kar tatilinde nasıl bronzlaştığınızı düşünün? Cildimizi yaşlandıran, lekelendiren, kırıştıran en önemli faktörün UVA ve UVB ışınları olduğunu düşünürsek, durumun ne kadar ciddi olduğunu anlayabiliriz. 


“Bir video izledim ve hayatım değişti!”demeye hazır olun!
Sanatçı Thomas Leveritt ‘Güneşi Seni Görüyor’ videosu ile şu ana kadar 9 milyon kişiye ulaşarak güneşin cildimizde yarattığı büyük tahribatı gözler önüne seriyor. Normal gözle asla görülmeyen güneş hasarı, kameraya konan özel bir filtre ile cildin röntgenini çekiyor ve tüm lekeleri gözler önüne seriyor. Cildini o halde görenlerin şokundan bahsetmiyoruz bile! Bu 3 dakikalık –rahatsız edici- videoyu siz de izledikten sonra bir daha evden güneş koruyucunuzu sürmeden ASLA çıkamayacaksınız! 

Videoda, güneş hasarını gören insanların hemen sonra güneş kremi uygulamaları da yer alıyor. Kremden sonra cildin zararlı ışınlara karşı nasıl bir bariyere sahip olduğu da net şekilde belli oluyor. 

Bundan sonra güneş koruyucu sürmeden evden çıkmayacağınız için emin olun CİLDİNİZ SİZE TEŞEKKÜR EDECEK!

İDDİA EDİYORUZ! BU VİDEOYU İZLEDİKTEN SONRA HEPİNİZ GÜNEŞ KORUMA KULLANACAKSINIZ!
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter